ПОИСК

КОМЕНТАРІ

Ви ще не залишили коментарі

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Чемпіон світу по підводному полюванню - представник збірної Іспанії Хавьер Лопес!

Збірна Іспанії у повному складі зайняла п'єдестал чемпіонату світу по підводному полюванню в Перу.

Два спортсмени з іспанської збірної - Давид Фернандес Монтеро і Оскар Сервантес є членами Beuchat Team.
Друге місце належить збірній Португалії і замикає трійку лідерів Хорватія.
У особистому заліку спортсмени Beuchat Теаm Фернандо Карвальо (BRA) на 11 місці і Франку Боскес (CHI) на 12.
Збірна Іспанії по підводному полюванню показала абсолютно фантастичний результат на чемпіонаті світу, що завершився, по підводному полюванню в Перу, у повному складі зайнявши п'єдестал пошани і не допустившись на нього нікого з конкурентів.
У результаті Чемпіоном Світу 2014 року став каталонець Хавьер Бланко, на другому місці Самуэль Томас, а на третьому - Сантьяго Лопес Сид.
Проте справжньою сенсацією чемпіонату став український "ветеран" підводного полювання Андрій Лагутин, який, виступаючи самостійно, "перестріляв" цілі збірні команди дев'яти країн. До речі, 13 листопада Андрію Лагутину виповниться 51 рік!!!
У результаті в особистому заліку Андрій зайняв 8 місце, опинившись в рейтингу відразу за чемпіонами минулих років Даниелем Госпичем (Хорватія) і Йоди Лотом (Португалія), а в командному - 11-і.