Категорії

Апарати Spare Air

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Купити підводний парашут SPARE AIR.

Сьогодні компанія SUBMERSIBLE SYSTEMS поставляє апарати SPARE AIR військово-повітряним і військово-морським силам багатьох країн світу.

За роки існування компанії сотні життів було врятовано, а багато людей уникли серйозних травм як під водою, так і на суші.

Spare Air повинен стати обов'язковим елементом екіпіровки будь-якого дайвера, який хоче бути впевнений у своїй безпеці під водою.

Він може застосовуватися для виходу з задименного приміщення, під'їзду під час пожежі, щоб уникнути отруєння чадним газом і втрати свідомості від нестачі кисню.

Spare Air також використовується багатьма підводними мисливцями, серфінгістами, каякери-байдарочників і навіть пілотами вертольотів і працівниками хімічної промисловості.

Наймасовіша область використання апаратів Spare Air - підводне плавання. Бо не існує іншого вирішення проблем з джерелом дихання, який би одночасно мав такі якості як:
"Короткий курс навчання;
"Можна використовувати для самостійного порятунку;
"Можна легко передати на відстані витягнутої руки;
"Незалежний (додатковий, автономний) джерело повітря;
"Легко використовувати, переносити і закріплювати
"Легко перевозити.

Апарати Spare Air

 Поломка обладнання під водою - рідкісне явище. Для впевненості, особливо при зануреннях в непростих умовах, краще підстрахуватися. Як відомо, для дослідження замкнутих просторів, нирці беруть різні балони. Крім основних ємностей, нирці в Україні беруть з собою балони зі спеціалізованими сумішами, які задовольняють потребу в кисні на різній глибині, а також при підйомі на поверхню. Необхідним атрибутом для дайвінгу останнім часом став запасний балон Spare air . Їм можна легко скористатися самостійно або передати напарникові, якщо це необхідно. Наприклад, при відмові основного обладнання. Можливо його використання і для підводного полювання. Купити маленькі професійні балони для дайвінгу можна в «Батискаф» в Києві. Їх ціна невисока.

Користуватися резервним балоном потрібно навчитися заздалегідь. Важливо, щоб у водолаза був ясний план дій в тому випадку, якщо відмовило основне обладнання. Якщо аварійна ситуація сталася з вашим напарником, просто передайте йому міні балон і почніть рух до поверхні. Головне, не панікувати і слідувати правилам поведінки в екстремальній ситуації. Тоді балончика вистачить для спокійного підйому на поверхню з урахуванням зупинки для адаптації. Особливо актуально взяти аварійний балон, якщо занурення технічно складне або в ньому бере участь кілька людей.

Маленький запасний балон Spare air це аварійний варіант для підводного плавання, на випадок, якщо у вас закінчився О2 в аквалангу або відмовило обладнання. Такі балони для дайвінгу можна легко передати напарникові. У Києві їх можна купити об'ємом 0,28 і 0,42 л . Регулятор укладений в одному пристрої з балоном.

Портативний балон Spare air зроблений зі сплаву з алюмінієм. Такий резервний поні балон розрахований в середньому на 50 вдихів . Їх число залежить від обміну речовин водолаза, глибини, на якій він знаходиться і ряду інших чинників. Найчастіше міні балон застосовується для дайвінга. Запасний балон можна самостійно заправляти.

Однак, останнім часом аварійний Spare air знайшов застосування і для підводного полювання. Він дає можливість довше сидіти в засідці, неспливаючи на поверхню. А завдяки своїм розмірам, аварійний балон не заважає пересуванню мисливця. Якщо купити поні балони Spare air, то вони значно підвищать шанс на видобуток гарного трофею. У них низька ціна.  З ним можна деякий час переслідувати рибу, не піднімаючись на поверхню і не випускаючи її з поля зору.

Важливо, щоб нирець реально оцінював можливості, якими володіє портативний міні балон. При активному русі обмін речовин підвищується і, відповідно збільшується потреба в О2. Тому в запалі гонки за видобутком не забувайте перевіряти наповненість балона. У Києві в «Батискаф» поні балони для підводного плавання коштують недорого.

Spare air обладнаний індикатором зарядки . Останній виконаний у вигляді кнопки, яка занурюється всередину в міру того, як резервне повітря закінчується. Щоб зарядити балон, потрібно його підключити до звичайного балону з повітрям. Зверху розташовується кнопка для продувки. У комплекті зі Spare air поставляється роз'єм для зарядки, маленький карабін, щоб прикріпити балон до компенсатора для дайвінгу, чохол, кришка для загубника, що захищає його від забруднення, а також інструкція і технічний опис прилада.

Чохол кріпиться до компенсатора в двох точках замками, які можна швидко розтебнути. Аварійний балон Spare air легко прикріпити до жилету для підводного плавання спеціальним карабіном. Всі професійні комплектуючі на поні балони можна купити по окремості в Києві. У «Батискаф» їх ціна найнижча.

Для зарядки Spare air для дайвінгу потрібно пам'ятати про тиск. І проводити наповнення балона з відповідних пристроїв. Перед зануренням його важливо перевіряти, тому що іноді його забувають заповнити. І, на жаль, це може виявитися тільки на глибині. Зберігають такий резервний міні балон для підводного полювання в вертикальному положенні при закритому клапані, тиск роблять трохи нижче робітника. При своєчасному і правильному обслуговуванні міні балон прослужить довго.

Професійні нирці в Україні часто сперечаються, чи варто купити такий маленький запасний балон Spare air для підводного плавання новачкам. Однозначної думки з цього приводу немає. Деякі вважають, що з поні балоном для дайвінгу недосвідчений нирець може переоцінити свої можливості, і, в підсумку, йому не вистачить повітря. Або що новачок може запанікувати і використає маленький балон неправильно. І це призведе до сумних наслідків.

Однако, інструктори все ж рекомендують навчати недосвідчених нирців користуванням Spare air. Під наглядом досвідченого викладача в Києві можна отримати навички роботи з балоном. Новачків потрібно навчити правильно заправляти такий резервний балон, прораховувати кількість вдихів, покроково діяти в поточній обстановці. Також увагу важливо приділяти при цьому і психологічним моментам. Тому що паніка найчастіше призводить до небажаних результатів. Якщо всі ці моменти освоєні, можна купити маленький резервний балон. Наші ціни найнижчі в Україні.

В цілому, Spare air можна купити в Україні для дайвінгу на глибину не більше 40 метрів. Так як маленький портативний балон не є резервним джерелом повітря, а лише аварійним, існують деякі обмеження по його використанню. Виробник дає наступні рекомендації по використанню дихального апарату. Балон розрахований для підводного плавання при температурі води вище 10 градусів. Підніматися з ним можна зі швидкістю 15 м / хв, а на останніх 6 метрах в два рази повільніше.

Зарядити міні балони можна за допомогою спеціального адаптера.

Середні розрахункові величини дихання на Spare air 2-5 хвилин. Ці цифри актуальні при підйомі з глибини 30 м. Ці розрахунки зроблені з урахуванням зупинки для декомпресії. На неї залишається ще 5-6 вдихів. Така зупинка допоможе правильно завершити занурення, не завдавши шкоди здоров'ю. Ці данівказані фірмою, що виробляє балони.

Для підводного полювання з поні балоном в деяких регіонах необхідний спеціальний дозвіл. В іншому випадку це може розцінюватися як браконьєрство. Тому, при плануванні полювання зі Spare air в Україні, уточніть законодавчу базу в районі видобутку риби. За кордоном також можуть бути деякі обмеження на цей рахунок.

Отже, підсумуємо сказане вище:

  • Резервний балон підходить не тільки для дайвінгу.     
  • Він знайшов застосування і для підводного полювання.     
  • Щоб безпечно використовувати запасний балон, необхідно цьому навчитися у професійного інструктора.     
  • Завжди знімайте балон з екіпіровки після використання.     
  • Вчасно заправляйте його.     
  • Правильне зберігання збільшить термін служби девайса.     
  • Ваш балон можна передати напарникові, якщо у нього сталася поломка акваланга.     
  • Враховуйте розмір балона і розраховуйте свої можливості.     
  • Ціни в «Батискаф» кращі в Україні.