Категорії

Сумки

на сторінку
Показані 1 - 24 із 44 пунктів
Показані 1 - 24 із 44 пунктів

Сумка для дайвінгу та підводного полювання, купити?

Сумка для спорядження підводного мисливця і її характеристики.
Матеріали виготовлення сумки повинні бути водонепроникні зі зрозумілих причин. Для цього використовують ПВХ сітки, брезент, термосварние шви, гумові ручки. Це також буде перешкоджати подряпин, пошкоджень, стирання сумки. Міцність - головна характеристика, яка необхідна для підводного дайвінгу.

Сумка для спорядження підводного мисливця зазвичай проводиться у формі мішка, сумки через плече або інших зручних моделей. Важливо, щоб були присутні надійні блискавки, затягування.

Ще одна деталь, яку не можна упускати - просторість. Так як спорядження для дайвінгу і необхідних атрибутів досить багато, сумка зобов'язана все вміщати.

Ідеальний варіант - купити сумку для дайвінгу в batiskaf.ua В наявності різні моделі, зручні і практичні у використанні. Головне і незаперечна перевага - якість виготовлення, що дозволить сумці прослужити довго.

Сумка для дайвінгу купити яку можна в спеціалізованих магазинах або в інтернет просторах, може бути в різних варіаціях. Для правильного вибору сумки потрібно звертати увагу на ряд перерахованих факторів. Вартість аксесуара залежить від міцності матеріалу і якості пошиття. Сумка для підводного полювання Київ, Одеса, Харків можна придбати недорого і відповідної якості. Дайвінг - специфічний вид спорту, тому аксесуари для зберігання спорядження потрібно ретельно вибирати і підбирати за характеристиками.

Як вибрати: сумка для дайвінгу та підводного полювання 

Переміщення екіпіровки для дайвінга вимагає дбайливого ставлення. Обладнання для підводного плавання зручно перевозити, використовуючи спеціальні професійні сумки. Вони допоможуть уберегти дорогі підводні девайси від пошкоджень. Мисливська сумка часто обладнана клапанами для зливу води. У нас, в Києві, представлені різноманітні водонепроникні моделі, в тому числі і на колесах, щоб транспортування вас нестомлювало. Для снорклінга можна вибрати функціональний рюкзак або маленькі сумки на роликах. ціни найнижчі в Україні.

Сумка для підводного спорядження має один або кілька великих відділів та кишені для більш дрібних речей, різниться місткістю, яка виражається в літрах .

Матеріал виготовлення повинен бути міцним і не пропускати воду. Перш ніж купити в Києві сумку для фрідайвінга, визначьтесь скільки екіпіровки туди має поміститися. Для одного цілого комплекту спорядження потрібна сумка не менше 90 л. У «Батискаф» кращий вибір сумок для підводного полювання і дайвінгу в Україні. Ціни на відомі бренди, такі як Бушат , Крессі - саб і інші у нас низька. Багато сумок для підводного спорядження підходять до вимог до ручної поклажі.

Для підводного полювання можна купити в Києві велику сумку або рюкзак. Вони виконані з сучасних міцних тканин. Ще одна важлива річ - сумка для підводної рушниці. Обсяг можна вибрати від 60 до 114 літрів. Багато професійних моделей забезпечені клапаном для дренажу води. Це може бути дуже зручно, щоб покласти мокрий костюм. Вдома просто потрібно відкрити клапан і злити воду. Також можна використовувати його, щоб прополоскати екіпіровку. Важливе значення для підводного мисливця мають блискавки. Вони герметичні і проклеєні. Бігунки на блискавках роблять з великими захопленнями, щоб можна було розстебнути сумку навіть якщо на вас товста мисливська рукавиця .

Зазвичай така сумка має сітчастий клапан для дрібного устаткування. Сумка також може вдягатися на плечі, як рюкзак. Також у нас є сумки на колесах для підводного полювання.

В Україні і за кордоном для підводного мисливця важливе правильне транспортування зброї . У нас можна купити сумку для підводної рушниці, в яку помістяться і всі дрібні предмети  для полювання. Перевозити в літаку рушницю можна тільки в багажі. Щоб уникнути затримок на митниці, її переносять в розібраному і розрядженому вигляді. Мисливська сумка виконана з міцного матеріалу, має малу вагу, і зручний ремінь для носіння на плечі. Ціна сумки для підводної рушниці в Києві невисока.

Для підводного полювання на раків, в Україні є спеціальна сумка-сітка з ручками.  Здобич звідти не зможе вибратися, тому що на ручці є замок. Вона виконана з товстого і міцного нейлону і займає мало місця в багажі. Сумка підводна для раків істотно полегшить процес затримання членистоногих.

Для дайвінгу необхідно більше обладнання, ніж для підводного полювання. Тому сумка повинна бути більш містка. Так як дайвінг частіше передбачає поїздки в інші країни, перевозити багаж зручніше за допомогою валіз на колесах з висувною ручкою.

Для приладів в Києві можна купити спеціальні бокси різної форми. Вони вбережуть високоточне обладнання, ціна якого висока.

Якщо ви виїжджаєте на дайвінг на катері, змінний одяг можна зберегти сухим, помістивши його в спеціальний герметичний мішок. Водонепроникні баули для дайвінга мають зручні застібки і займають мало місця. У «Батискаф» кращі в Україні ціни на професійні сумки для снорклінга.

Сумка для фрідайвінга і для снорклінга розрахована на невелику кількість речей . Тому, маленькі сумки на роликах дуже зручні, щоб доставити екіпіровку на пляж. Однак, для далеких поїздок доцільно купити сумку більшого розміру, особливо, якщо у вас кілька костюмів. Цікавий варіант являє сумка - сітка. У ній екіпірування добре вентилюється і можна легко знайти необхідну річ. До того ж, сітка має невелику вагу.

У Києві можна також купити прозорі водонепроникні чохли для мобільного телефону, ціна на які низька.

Для басейну вибирайте зручну і компактну сумку . Можна також купити фірмовий рюкзак для підводного спорядження. Ваша сумка може бути доставлена в будь-яку точку в Україні.

Ще раз пройдемо за основними критеріями вибору сумки для дайвінгу

  • Підводні девайси безпечно перевозити в спеціальних боксах в ручній поклажі     
  • Щоб перевезти один комплект для підводного полювання, необхідна сумка 90 л.     
  • Клапан в сумці для дайвінгу зручний і дозволяє злити воду з мокрою екіпіровки і прополоскати її     
  • У сумці для підводної рушниці відмінно розміщуються всі аксесуари, і її безпечно здавати в багаж     
  • Маленькі сумки на роликах зручні для близьких поїздок їх можна брати в салон літака     
  • Сумка підводна для раків значно полегшить збір членистоногих     
  • Вибирайте для басейна маленьку сумку, куди легко поміститься все необхідне