ПОКАЗАТИ/ПРИХОВАТИ ПАРАМЕТРИ ФІЛЬТРІВ

Цена

1545 грн - 3765 грн

Товщина

Ретракция повітря

Наявність манишки

Розмір

Категорії

Шоломи

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Купити шолом для дайвінгу та занурення під воду.

Однією з важливих частин спорядження аквалангіста є спеціальний шолом для занурення. Він повинен обов'язково бути у кожного дайвера, особливо у того, який занурюється в холодну воду. Шоломи виготовляються з неопрена різної товщини. Одягається той чи інший шолом в залежності від температури води для занурення. Шолом потрібно вибирати виходячи з якості матеріалу, його товщини, а також розміру, тобто він повинен оптимально відповідати обсягу голови. Якщо шолом буде сильно стискати голову, то кровообіг буде порушено, що призведе не тільки до замерзання, але і до головного болю. Якщо ж, шолом буде великим, то він просто-напросто буде спадати, а також під нього буде потрапляти вода.

Ще однією важливою функцією, яку виконує шолом для дайвінгу є захисна. Тобто в шоломі ви будете захищені від отруйних морських мешканців, а також від механічних пошкоджень, що дуже важливо. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти найрізноманітніші шоломи і їх вартість, відповідно, теж буде різною, в середньому від 500 і до 2000 гривень. Краще відразу подбає про себе і повноті свого спорядження і заздалегідь придбати два шолома, які можуть бути як взаємозамінні, так і різної товщини для різних температур при зануреннях. Колір неопренового шолома для занурення ви теж можете вибрати на свій смак. Оптимальний варіант - це підбір шолома до кольору вашого гідрокостюма.

Якщо ви не можете зробити вибір самостійно, то сміливо звертайтеся до наших консультантів, які нададуть вам професійну консультацію по кожному товару і допоможуть зробити правильний вибір.

Підібрати шолом для дайвінгу та підводного полювання.

Існує ряд відмінностей, які слід вважати при покупці головного убору для дайвінг . По перше, для якої погоди він зроблений. Його товщина може бути від двох до десяти мм . Шолом підводний відрізняється і деякими конструктивними особливостями: довжина обтюратора, наявність підшоломника і клапана. У нашому магазині в Києві можна купити професійні шоломи для підводного полювання і для фрідайвінга . Світові лідери у виробництві екіпіровки для підводного плавання : Beuchat , Bare , Scorpena , Scubapro - це гарантія надійності і довговічності .

Розглянемо , які бувають шоломи , і яку модель для дайвінгу вам краще вибрати в Україні.

  • Шолом для підводного плавання можна купити в Києві однаковий по товщині на потилиці і навколо обличчя або з меншою товщиною обтюрації. Тут вибір залишається за нирцем і потрібно поміряти обидва варіанти, щоб зрозуміти, який з них зручніше. Для холодної погоди краще купити шолом, у якого закрита лобова частина.     
  • Шолом буває з підшоломником і без. Підшоломник для дайвінгу продається і окремо, тому його можна вибрати різної товщини. Для маски з вухами в підшоломнику є отвори.     
  • Багато моделей для дайвінгу оснащені клапаном для повітря. Він не дає йому накопичуватися всередині головної частини костюма і акуратно стравлюється. Його ціна трохи вище.     
  • Підводний шолом може мати манжети різної довжини. Для сухого костюма в Києві зазвичай вибирають шолом з короткою манжетою, яка не конкурує з обтюратором костюма. В костюмі для фрідайвінга - з подовженою.     
  • Сухий шолом для дайвінгу комплектують водонепроникною блискавкою на потилиці. Блискавка вклеєна спеціальним способом, щоб забезпечити герметичність.     

Ціни на шоломи розрізняються залежно від складності крою і матеріалу. Шолом для холодної води робиться з товстого неопрена і частіше буває комбінований. Тобто лицьова частина виконується з гладкого неопрену. Такий підводний шолом краще прилягає до шкіри. Шоломи для фрідайвінга випускаються різних кольорів, тому ви легко можете підібрати його до костюму . В Україні кращий вибір екіпіровки в магазині «Батискаф». Ціни вас приємно здивують.

Розміри шоломів можуть бути від XS до XXXL . Важливо придбати шолом для підводного плавання, щоб він правильно функціонував. Матеріал, з якого роблять шоломи - неопрен. Часто використовується і так звана відкрита пора. Шви в шоломі прошивають, а на моделях, ціна на які трохи вище, ще й проклеюють зверху. Це актуально для більш теплих шоломів. Такі моделі можна купити у нас в Києві.

Для зручності нирців багато виробників додають невеликі деталі при розробці шоломів. Наприклад, на підводний шолом монтують спеціальне кільце або пряжку, щоб з'єднати його з костюмом. Це зручно, якщо в даний момент шолом не використовується. Ви його не втратите. Край обтюратора часто обшивають тканиною, щоб екіпіровку було комфортно носити .

Для дайвінгу в темряві на професійні шоломи наносять світловідбиваючі елементи. Блискавка, яку вшивають ззаду, вклеєна за спеціальною технологією . Такі шоломи зручні в експлуатації. Їх можна купити в Києві, у нас.

Шоломи для дуже холодної води більш закриті. Вони покривають практично все обличчя. Вони актуальні для підводного полювання. У деяких варіантах все обличчя відкрито. Такі професійні шоломи більше підійдуть для теплої води. Шолом для підводного полювання 5 або 7 мм одягається з напівсухим костюмом, в ньому шви додатково проклеєні. Для фрідайвінга використовують шоломи з відкритим обличчям 2-3 мм, тому що пірнають зазвичай в теплій воді. Вони щільно облягають голову водолаза і створюють мінімальний опір при зануренні. Кращі в Україні ціни на шоломи в «Батискаф» .

Шоломи для підводного полювання краще вибирати з більш міцних матеріалів. Тому що, особливо в прісній воді, буває багато плавунів і рослин. Манжета повинна бути достатньої довжини, щоб вода не затікала всередину костюма. Світловідбиваючі елементи не потрібні в одязі для підводного полювання, тому що вони можуть розполохати рибу. Вам підійде простий підводний чорний або камуфляжний шолом, теплота якого вибирається по погоді. Ціна простого шолома низька.

Щоб придбати шолом для підводного плавання легко, можна це зробити через інтернет. Ми доставимо його в будь-яке місто в Україні. У нас є всі розміри. Шоломи від відомих виробників розраховані на довге використання. Шви добре герметизовані, тому голова залишиться практично сухою. У шоломах з клапаном є система, яка заважає протіканню води всередину.

Ви можете також купити підшолоники для фрідайвінга різної товщини в Києві. Вони зроблені з високотехнологічних синтетичних матеріалів, які не вбирають вологу і залишаються сухими. На деяких моделях зроблені подовжені манишки, які підійдуть до мокрого костюму.