Категорії

Вантажні пояса

Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів

Пояси та грузи для дайвінгу і підводного полювання.

Дуже важливим складовим елементом спорядження дайвера і підводного мисливця є пояса для важків. Саме він дозволяє дайверу і підводному мисливцю домогтися нульової плавучості. Дуже важливо правильно визначити вагу важків до занурення. Залежно від передбачуваної глибини занурення і повинен вираховуватися загальна вага пояса. Суть в тому, щоб при знаходженні на потрібній глибині вас не тягнуло ще глибше, але і не виштовхувало на поверхню води. При підборі поясів для підводного полювання необхідно також враховувати кілька додаткових чинників: наявність застібки, за допомогою якої пояс можна легко відстебнути для екстреного спливання, а також «правильний матеріал» для пояса - капронову ремінь або ж гума. Ні в якому разі не використовуйте в якості грузового шкіряні пояси, так як вони мають властивість набухати у воді і змінювати свою форму.

Також важливо підібрати хорошу пряжку до поясу. Їх сьогодні існує величезна різноманітність - це і пластикові, і сталеві, а також марсельські і швидкоз'ємні. Підбирати грузові пояси необхідно дуже ретельно, адже від цього залежить не тільки ваш комфорт, але і безпеку під водою. Дуже зручними і популярними останнім часом стали м'які грузові пояси зі спеціальними кишеньками, в які можна додати груза в будь-який час. Вони більш прості у використанні і користуються попитом в силу того, що їх швидко можна обтяжувати або полегшувати. До слова, в якості грузов використовуються зазвичай спеціальні сплави олова та свинцю. У будь-якому випадку, кожному підводному мисливцю слід пам'ятати, що будь-який пояс потрібен тільки для полегшення занурення і в разі небезпеки його потрібно відстебнути і кинути, не шкодуючи.

Грузови пояса для дайвінгу та підводного полювання

 

Балони і костюм підвищують плавучість, що заважає виконанню поставлених цілей занурення. Для забезпечення балансу і комфортного пірнання застосовують грузаі. Їх розміщують на різні частини тіла: на спину, на ноги, в кишені компенсатора. У Києві можна купити різноманітні груза для підводного плавання для басейну і для відкритої води в «Батискаф».

 

 

Який груз вибрати і як правильно підібрати його вага-залежить від глибини занурення, цілей, наявності екіпіровки. Як правило, потрібне утяжеління для підводного плавання підбирається під час тренувань в басейні.

  • Груза для фрідайвінга можна купити в Україні у вигляді пояса, на який через спеціальні отвори нанизуються свинцеві сегменти. Вони найбільш зручні, тому що легко одягаються і знімаються, а під час руху не заважають.     
  • Також бувають пояса з кишенями, в які вкладаються цілісно литі плитки. Вага такого сегмента для пояса зазвичай становить 1 -2 кілограми. На грузови пояси вітчизняного виробництва для підводного полювання ціна низька.     

 

  • Браслети грузов можуть одягатися на ноги .     
  • Мішечки з свинцевим дробом застосовуються для дайвінгу з жилетом компенсатором. Їх зручно розподіляти по кишенях, точно врівноважуючи тіло в воді.     
  • На спину продається підвіска грузова у вигляді жилета.     
  • Для дайвінгу зі спаркою можна купити грузови дуги, які одночасно є з'єднанням для балонів.     
  • Вага грузов для підводного плавання можна купити в Києві від 500 гр до 7,0 кг. Однак, самє часто використовувані в Україні - 1,0 2,5 кг.     
  • Груза для фрідайвінга компенсують позитивну плавучість костюма. Їх підбирають так, щоб тіло було збалансовано в горизонтальному положенні. При цьому, спортсмен з екіпіровкою повинен мати нейтральну плавучість на 10 метрах під водою, якщо занурення відбувається до 50 метрів, а якщо більше 50м, то на 15 метрах. Кращий варіант для фрідайвінга - це розтягуючий пояс з грузами. Це обумовлено тим, що такий ремінь не здавлює живіт, дозволяючи зробити максимальний вдих. У той же час, він щільно тримається на тілі і не заважає руху. Для фрідайвінга особливо актуальна обтічна форма грузу, щоб не створювався опір при пірнанні. Також є можливість купити груз в Києві в формі кільця, яке надягають на шию. Така підвіска грузова заповнена свинцевим дробом. Іноді застосовують і ножні груза.     

 

 

Для підводного полювання характерне розташування грузу на поясі і на ногах. В Україні професійні мисливці розподіляють Грузови елементи рівномірно, щоб прискорити занурення, а також додати тілу необхідний імпульс, відштовхуючись від дна. Така система виправдовує себе, тому що добре економить повітря, не витрачаючи його на додаткові зусилля. Використовуючи професійні груза на ноги для підводного полювання, необхідно лише підняти нижні кінцівки, щоб швидко і плавно піти під воду.

 

 

Іноді для обважнення використовують свинцеві устілки в боти. Їх ціна невисока. У «Батискаф» представлена ​​підвіска грузова на спину, добре урівноважує водолаза.

Підвіска вгрузова виконана у вигляді мішечків з дробом. Вони фіксуються на липучку або за допомогою застібок. Такий груз швидкознімний. Він буде тим важче, чим товще костюм і, відповідно вище його плавучість. Таким чином, для підводного полювання в Україні взимку потрібно більший грузiв. Пояси, пряжки, груза і ремені можна купити у нас в Києві. У нас найкращі ціни і є можливість доставки в Україну. Груза на спину для підводного полювання виконаний у вигляді жилета і відмінно врівноважує плавця. Він не заважає рухам. Якісні і правильно підібрані груза особливо важливі для підводного полювання на невеликій глибині. Тому що в цьому випадку костюм не обжимаеться і його плавучість висока.

Свинцевий Груз для дайвінгу виконаний у вигляді сегментів, що надягають на ремінь або які розміщені в кишеньки спеціального пояса. Вага таких грузов становить 1,0 кг або 2,0 кг. Багато виробників виконують грузови  елементи обтичної форми і покривають їх гумою або пластиком.

 

 

Таке виконання зменшує опір при пірнанні і робить вигляд естетичним. Крім того, такий груз для дайвінгу простіше чистити. Кращий вибір і найнижчі ціни в Україні у нас. Можливо використовувати і ножні грузи.

Для басейну застосовують різні види грузів. Як правило, тут відбувається більш точний підбір ваги для компенсації позитивної плавучості. Тут для дайвінгу можна застосовувати як пояса, так і груза на ноги і на спину, щоб вибрати для себе найбільш прийнятний варіант. Тренувальні груза для басейну можна застосовувати і для підводного плавання у відкритій воді.

Для снорклінга великих грузів не потрібно, бо не передбачається занурення на велику глибину, а костюм зазвичай використовують тонкий. Вага обважнювачів, що одягаються на пояс, може бути 500 гр або 1,0 кг. Також будуть зручні ножні груза для швидкого пірнання. Їх можна купити в Києві або оформити замовлення з доставкою.

У нашому магазині є грузови пояси для фрідайвінга відомих виробників - Scubapro і Best Divers. Підвіска грузова на спину від знаменитого бренду Beuchat вагою 7,0 кг відмінно підходить для підводного полювання і не сковує рухів.

 

 

Швидкознімний груз для жилетів компенсаторів 1,0 кг, 2,0 кг, 2,5 кг допоможе рівномірно розподілити навантаження і врівноважити плавучість. Для дайвінгу можна купити пояса вітчизняних виробників, ціна яких в Києві значно нижче, ніж на імпортні. Щоб зібрати або полагодити власний ремінь, у нас є пряжки і стрічки з синтетичних матеріалів. Ціни на аксесуари невисокі. Ножні груза для підводного плавання відповідають анатомії.