Категорії

Ножі

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Якісний нiж для дайвингу та підводного полювання


Вибрати хороший і якісний ніж для підводного полювання ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас представлені найрізноманітніші ножі від провідних російських і європейських виробників. На будь-які питання, які можуть у вас виникнути з приводу використання і вибору ножа для дайвінгу, зможуть відповісти наші досвідчені консультанти. Необхідно сказати, що особливої ​​різниці між ножами для дайвінгу та ножами для підводного полювання немає, а тому, що вибрати в кожному конкретному випадку, вирішувати тільки вам, грунтуючись на власних перевагах. Ще ножі розрізняють за призначенням - можна придбати основний і допоміжний ніж. Основний ніж має більш довгий клинок, а допоміжний, відповідно, коротше. Основний ніж, найкраще, закріплювати на внутрішній стороні литкового м'яза. Допоміжний ніж кріпиться до руки, плеча, грудей або ж поясу дайвера.

При виборі ножа для підводного полювання зверніть увагу на наступні моменти: на якість сталі, з якої виготовлений ніж, а також на те, щоб клинок ножа був виконаний по типу стилета. Також для того, щоб ніж міг прослужити вам, як можна довше, необхідно після кожного використання мийте під струменем прісної води і витирати насухо. Не використовуйте ніж для відкривання консервів або пляшок, щоб не пошкодити лезо. Постійно перевіряйте рівень гострими ножа і, при необхідності, проводите щомісячну заточку. Зверніть особливу увагу на те, чи зручно вам тримати ніж для підводного полювання в руках і на те, чи надійно він кріпиться до вашого тіла, тобто на тип фіксації. Найнадійнішим типом фіксації вважається двостороння засувка. Тільки в нашому інтернет-магазині ви зможете купити ніж для підводного полювання з якісних матеріалів і за доступною ціною.

Детальніше нiж для дайвингу та підводного полювання

 

Екіпірування для підводного плавання включає в себе різноманітні аксесуари для захисту від небезпечних ситуацій. До таких пристосувань в першу чергу можна выднести ніж. У Києві можна купити ніж для дайвінгу в «Батискаф». Особливо важливий цей предмет при плаванні без акваланга. Якщо трапиться непередбачена ситуація, наприклад, нирець може заплутатися в сетях рибалки або в ліску, ніж врятує йому життя. Цей аксесуар має з тильної сторони спеціальну зубчасту поверхню, щоб швидко розсікати ліску і вірьовки під водою. В інтернет магазині «Батискаф» відмінний вибір ножів, є класичні та нові моделі.

 

 

Ніж для дайвінгу можна купити будь-якої конструкції. Деякі плавці беруть з собою два ножі: великий і маленький. Його кріплять до компенсатора, на пояс, на внутрішню поверхню гомілки, або на руку. Головна умова швидка і легка доступність ножа. Для дайвінгу актуально купити ніж з потужною, важкою ручкою. Він коштує не дорого. На ній може розташовуватися «стукалка», яку використовують, щоб привернути увагу інших дайверів, б'ючи по балону. Ніж знаходиться в чохлі, на якому часто бувають кнопки для витягання інструменту.

 

нож с.jpg

 

Всі ці маніпуляції можна дозволити під час плавання з аквалангом, коли у вас достатньо повітря. Для підводного полювання, коли діяти доводиться швидше, ніж повинен вилучатись моментально.

Конфігурація леза ножа також різниться. Його можна купити з тупим носом, щоб використовувати ніж як викрутку. Ніж-ножиці, який продається в Києві, зручний для розрізання сетей і тросів. 

 

На лезо може наноситися сантиметрова розмітка, щоб робити підводні вимірювання. Ціни на професійні ножі невисокі. Для продуктивного використання можна купити в Україні титановий аксесуар для дайвінгу, який не схильний до корозії.

Для підводного полювання ніж застосовується для знерухомлення риби і звільнення від строп. Як уже зазначалося, підводні мисливці плавають без акваланга, тому під водою дорога кожна секунда. Ніж повинен знаходитися під рукою і швидко застосовуватися в разі небезпеки. Професійні мисливці часто тримають його на нозі. 

 

 

Рукоятка у ножа для підводного полювання повинна зручно розташовуватися в руці і не вивалюватися. Важливо, щоб ніж добре утримувався рукою в неопренових рукавичках. Плоска рукоятка не зручна для підводного полювання, її складно утримати. На зворотньому боці леза повинні бути щербини. Ніж повинен щільно лежати в піхвах, проте легко звідти діставатися.

Перед зануренням завжди потрібно перевіряти, чи добре заточений ніж. Якщо дотримуватися правил експлуатації цього аксесуара, він не затупится. Не можна використовувати підводні ножі в битових цілях. Після плавання їх слід вимити, просушити і зберігати в піхвах. Зрідка лезо слід точити. При тривалому зберіганні лезо слід змащувати силіконом. У Києві недорогі професійні ножі є в «Батискаф». Є нові стильні моделі.

Є кілька різновидів ножів для підводного полювання, які можна купити в Україні :

  •    Структурний складається цілком із сталі, має ручку таку ж плоску, як і лезо, яке досить коротке. Незважаючи на привабливий вигляд, цей аксесуар для підводного плавання не дуже зручний. Він вислизає з руки, особливо в рукавичці і впивається в долоню. Ціна на такий ніж низька, служить він довго.
  •    Кинджальний має пластикову або прогумовану рукоятку з упором. Лезо з одного боку гостре. З протилежної- у вигляді пилки.
  •    Стілетний- маленький, лезо заточене з двох сторін, з обратної- пилка. Зручна рукоятка з упором і заглибленнями під пальці. Ідеальний для підводного полювання.

Спосіб кріплення ножа може бути гумовою петлею, двосторонньої засувкою, пружинної засувкою.

 

 

Якщо ви вибрали ніж в інтернеті, його зручність ви зможете відчути тільки під час занурення. Спробуйте закріпити ніж в різних місцях костюма: на грудях, на руці, на гомілки або причепіть його до компенсатора. Знайдіть той варіант, який зручний саме вам. Обов'язково протестуйте, чи зручно витягувати його з піхов, якщо на руці товста рукавичка. І чи легко він забирається назад в піхви.

Не відкривайте їм банки і пляшки, використовуйте тільки для підводного плавання. Титановий аксесуар не заржавіє і прослужить довго, але його ціна порівняно висока. 

 

 

Ознайомитися з ножами від всесвітньо відомих компаній, таких як Кресси саб або Бушат, в нашому магазині в Києві. Цей маленький девайс може врятувати вам життя під водою. Професійні співробітники проконсультують вас і допоможуть купити найкращий варіант. У нас часто бувають акції, які ви можете відстежити в інтернет магазині.