Категорії

Буї

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Як купити Буй, ходові котушки для дайвінгу та підводного полювання - їх роль і головна функція.


Буй для підводного полювання - це, в першу чергу, засіб для самозбереження підводного мисливця, точніше, для його безпеки. Він потрібен для того, щоб залишатися на поверхні води при зануренні підводного мисливця під неї, адже саме буї позначають місцезнаходження людини під водою, що особливо важливо в тих місцях, де ходять судна або яхти. Також буй видається багатьом мисливцям відмінним засобом для транспортування в будь-яку точку водоймища того чи іншого додаткового вантажу.

Наприклад, вам потрібно взяти з собою кілька ліхтарів або пару додаткових підводних рушниць - їх можна сміливо прикріпити до буя і «перенести» на місце полювання. Якщо вам необхідно буде зануритися глибше, то на буй можна повісити непотрібні предмети. Багато новачків використовують буї для підводного полювання ще й в якості додаткового плавзасоби: відчуваючи втому, вони можуть кинути якір і тримаючись за буй, трохи перепочити, не втративши рибне місце. Взагалі, буй - це незамінний і досить універсальний елемент спорядження для будь-якого підводного мисливця. Дуже важливо, щоб такий буй був у кожного підводного мисливця, адже іноді саме від нього буде залежати ваше життя!

При виборі обов'язково купуйте буй яскравий - помаранчевий, червоний, як варіант, можна придбати буй білого кольору. Його розмір повинен бути не маленьким, оптимально - це 10-15 сантиметрів в діаметрі. Форма буя може бути найрізноманітнішою, це не принципово - круглої, овальної, сигарообразной, в формі невеликого матраца. Головне, щоб буй був завжди в робочому стані і кріпився не до самого тіла плавця, а до якоїсь із частин спорядження на відстібати пряжці, щоб була можливість легко від'єднати його і скинути вантаж при необхідності.

Детальніше Буй, ходові котушки для дайвінгу та підводного полювання

Пліт - це необхідний девайс для підводного полювання і для дайвінгу. Він представляє плавучий об'єкт, який виглядає як куля, плоський прямокутник або човник. Він необхідний для захисту нирців від плав засобів і щоб була можливість відпочинку. Тим, хто знаходиться над поверхнею води, буй показує місце занурення дайверів або мисливців. За правилами, човнам, гідроциклам і іншим плав засобам не слід перебувати там, де пірнають. Ось чому пліт є орієнтиром для безпечного впливання. Професійні нирці в Україні завжди використовують пліт. Буй поміщений в сумочку, яку нирець кріпить до свого костюму. Лояльні ціни і кращий вибір плотів в Україні в нашому магазині.

На пліт кріпиться спеціальний червоно - білий або синьо - білий прапор. Це всесвітньо відоме позначення. Віно каже про те, що тут працюють дайвери. Буй для підводного плавання слід вибрати яскравий. Найпоширеніші - помаранчевий або білий. Пліт для дайвінгу можна купити в Києві в «Батискаф».

В Україні пліт для дайвінгу зазвичай більш компактний. До нього кріпиться тонкий і міцний мотузковий трос. Краще купити буй, де передбачена котушка, щоб мотузка не плуталась під водою і не висмикувала дайвера різко на поверхню. Ціна на буй з котушкою не буде високою. Плотик для дайвінгу потрібно купити, щоб нирець міг зробити зупинку під час підйому для декомпресії, просто відвисівшись на бую.

Це економить сили і дає можливість організму якісніше адаптуватися. Зазвичай така підводна зупинка триває 3 хвилини на 5 метрах.

По бую човну легше виявити місце, де спливуть нирці, їм не доведеться чекати її з важким підводним обладнанням. Буй для дайвінгу використовують в якості підйомного пристрою. Його надувають на глибині і відпускають. Буй за мотузку, прив'язану до нього, піднімає вантаж з дна. Надути професійні буї можна двома способами. Це залежить від клапана, який на ньому встановлений. У Києві можна купити варіант, де він надувається від компенсатора, а є, де дайвер надуває його ротом. Другий варіант для дайвінгу вигідніше. Ціни на буї у нас найнижчі в Україні.

Плоский пліт для підводного полювання має й інші завдання. Він значно більшого розміру, ніж буй для дайвінгу. На пліт кріпиться запасне мисливське екіпірування: гарпуни, сітки і, кукани і інші необхідні дрібниці. На ньому можна відпочити, доплисти до берега. Пліт можна купити в Україні у формі маленького човна. У нього під спеціальну сітку можна покласти рибу. Такий пліт оснащений різними кишеньками і клапанами, в які поміщається дрібне підводне екіпірування . На деяких плотах є широка зручна ручка. Плоський пліт можна купити в Києві однокамерний і двокамерний. Другий краще, тому що, якщо одна камера спустить, ви залишитеся на плаву. Ціни на них практично однакові. На пліт прикріплені кільця, до яких фіксують речі для підводного полювання. Нирець утримує пліт за шнур. Мисливська амуніція на плоту буде збережена і завжди під рукою.

Для регулювання глибини занурення з плотом використовують мотовило, мотузку (лінь) і зйомний вантаж. Лінь відміряють на необхідну довжину і фіксують мотовило до плоту. Інший кінець з вантажем відпускають. Зазвичай до планованої глибині роблять невеликий запас мотузки для маневрів. Для підводного полювання в бурхливу погоду доцільно використовувати амортизатор ривка, щоб плоский буй вас не тягнув, коли наближається хвиля.

Використання буя для підводного плавання відбувається за такими правилами :

  • Робота з буем проводиться за течією     
  • Простір над головою має бути вільним     
  • Перед тим, як відпустити пліт для підводного полювання, потрібно розмотати мотузку     
  • Мотузку не можна кріпити до елементів екіпіровки під час запуску буя     
  • Заборонено при плаванні з буєм для дайвінгу прив'язувати трос до нирця

У нас в «Батискаф» в Києві можна придбати професійні буї для підводного плавання різної форми і призначення. Круглий сигнальний буй з прапорцем зробить місце занурення помітним. Його ціна невисока.

За допомогою довгого буя можна робити декомпрессионниє зупинки, не витрачаючи на них додаткових сил. Плоский пліт полегшить транспортування додаткового спорядження для підводного полювання, а також допоможе перепочити в процесі плавання. Пліт в формі човна обладнаний кишенями для дрібниць, сіткою, держателем для рушниць і додаткових гарпунів. В г ерметічний кишеню може поміститися підводний мисливська дрібниця і бокс з ключами. На плоту для підводного плавання можна відпочити, транспортувати улов. Доставк у ваших покупок ми організуємо в будь-яке місто в Україні. Ціна доставки невисока .

Пам'ятайте, що якісний пліт збереже ваше здоровь е і значно заощадить сили і п Осетії наш магаз ин в Києві.