ПОКАЗАТИ/ПРИХОВАТИ ПАРАМЕТРИ ФІЛЬТРІВ

Цена

150 грн - 86370 грн

Товщина

Наявність блискавки

Розмір

Цвет

Категорії

Гідрокостюми

на сторінку
Показані 1 - 24 із 128 пунктів
Показані 1 - 24 із 128 пунктів

Гідрокостюм для дайвінгу та підводного полювання

Є два різновиди костюмів, про які буде розказано нижче. Будь-яку екіпіровку можна дешево купити в місті Київ.
мокрий гідрокостюм
Отримав свою назву, тому що намокає зсередини в процесі занурення. Вода нагрівається від тіла водолаза, а неопрен, з якого виготовлений гідрокостюм, не дає тепла йти назовні. Мокрий костюм має градації по температурі. Важливо пам'ятати, що під час плавання на великій глибині, гідрокостюм під тиском обжимается і теплозахист стає менш ефективною. Нижче в таблиці наведені приклади костюмів для дайвінгу.


Мокрий костюм вода, градусів С

  • 1,5- 2 мм Вище 27
  • 3 мм 20 27
  • 5 6 мм 18- 21
  • 6 7 мм 12- 18
  • 7- 9 ​​мм 10- 12

Гідрокостюм для дайвінгу можна купити довгий або укорочений. Хороша модель має якісні шви, які додатково проклеєні. Компанія Bare робить з'єднання частин костюма для відкритої води за безшовною технологією. Якщо клей не натирає шкіру і не змінює колір при експлуатації гідрокостюма, можна говорити про його високу якість. Ще один важливий момент-блискавки. Застібка в мокрий костюм вклеюється вулканизацией або вшивається і проклеюється. Перший спосіб надійніший. Блискавка може розташовуватися на спині або спереду. Вважається, що варіант номер два краще зберігає тепло під час занурення. Шви на костюмі повинні добре розтягуватися. Обтюрація гідрокостюма виконується з неопрена. Компанія Beuchat робить її з силікону.

lдетский костюм.jpg


Мисливський костюм


Екіпірування для підводного полювання - це костюм, який багато в чому відрізняється від інших. Це пов'язано з активним пересуванням мисливця під час переслідування риби, а також з довгими зануреннями, до декількох годин. У такій ситуації важливо і не переохолоджуватися, і не перегрітися. Гідрокостюм для підводного полювання мокрий. Його внутрішній шар - «відкрита пора». Верхній шар це шліфований неопрен або покриття спеціальною тканиною. Мокрий мисливський костюм роблять завжди без блискавок. Тому вибирайте м'який гідрокостюм, щоб легше в нього одягатися.


 

В умовах відкритої води важливо і якість швів, які повинні бути еластичними і герметичними. Зазвичай гідрокостюм для підводного полювання складається з двох частин: штани + куртка або монокостюм + куртка. Ці частини з'єднуються за допомогою липучки і заклепок. Обтюратор може бути неопреновий або силіконовий, причому є варіанти з можливістю екстреної заміни останніх. Мисливський костюм обладнаний накладками на колінах і рукавах, в деяких місцях і на швах, а також має потовщення на грудях для перезарядки зброї. Найвідоміші виробники костюмів для підводного охоти- Beuchat, Bare, Scorpena. Мокрий мисливський костюм можна купити як чоловічий, так і жіночий. Регулярна розпродаж в «Батискаф» дає можливість придбати мисливський костюм дешево.

Сухий гідрокостюм

Для занурення на велику глибину використовують герметичну екіпіровку. Тому його можна використовувати для дуже холодної води. Сухий гідрокостюм роблять двох видів:
1. Неопреновий- з компресійного матеріалу. Він проклеєний зсередини і зовні різними високотехнологічними тканинами. Під такий сухий костюм можна купити однослойную поддевку. На екіпіровці є блискавки, які можуть перебувати спереду або ззаду. Обтюратор силіконовий або неопреновий. Частини костюма з'єднані вулканизацией.
2. Тріламінатний- тонкий гідрокостюм, під який одягається багатошарова чумарці. Ця екіпіровка не сидить в обтяжку.

Внизу є Брасово ремінь для регулювання по зростанню. Компанія Bare розробила якісний і зручний чоловічий і жіночий сухий костюм з тріламіната.
Сухий костюм укомплектований клапанами для регулювання повітря. На костюмі є кишені і відділення для комп'ютера, який робить розрахунки часу занурення і спливання. Така екіпіровка застосовується для дайвінгу як простого, так і технічного. Сухий гідрокостюм коштує не дешево, але має великий термін служби. Можна купити монокостюм або екіпіровку з двох частин: штани + куртка.


Утеплювач під гідрокостюм

В мокрий і сухий костюм можна купити поддевку. Для першого варіанта- це неопренові шорти і жилет, які можуть бути як монокостюм. Під сухий гідрокостюм існує багато варіантів утеплювача. Всі вони зроблені з синтетичних мембранних тканин. Це означає, що вони вбирають піт і відводять його від тіла. В результаті нирець залишається сухим і не мерзне. Утеплювач може бути багатошаровим або складатися з 1 виду тканини. У місті Київ популярні поддевки Cressi-sub і Bare. На утеплювач часто буває знижка. Під сухий гідрокостюм можна купити такі моделі:
1. Штани
2. Штани + куртка
3. Монокостюм
4. Монокостюм + куртка
5. Жилетка


Що враховують при виборі поддевки:


• На березі при одеваніі- зняття гідрокостюма у відкритій води буває холодно і вітряно.
• Тому добре, якщо чумарці зовні має не продувається шар
• Наявність кишень, щоб гріти руки в холодну погоду
• піддягаючи для сухого гідрокостюма забезпечена зручними застібками
• Манжети з неопрена на зап'ястях і щиколотках, зроблять одягання гідрокостюма зручним
Матеріали, з яких роблять утеплювач: поліпропілен, фліс, нейлон, неопрен, лайкра, а також їх варіації з унікальними назвами виробників. Розрахунок по температурі відбувається в грамах на см. Чим їх більше, тим тепліше чумарці.

Різноманітність екіпіровки

Гідрокостюм для дайвінгу залежить від місця занурення. Для води нижче 10 градусів краще купити сухий костюм. Для плавання в теплій воді підійде мокрий костюм з тонкого неопрена. Зразкові цифри відповідності температури і товщини екіпіровки вказані в таблиці вище. Фірми, що випускають костюми для дайвінгу, це Scubapro, Beuchat і Bare. Костюми для дайвінгу яскраві, з зручними еластичними вставками, посилені на колінах і ліктях додатковими вставками.
Для басейну краще купити недорогий укорочений костюм або довгий костюм до 3 мм. До такій екіпіровці немає жорстких вимог, головне зручність. Зазвичай даний мокрий костюм стійкий до реагентів, що додаються в воду. У місті Київ можна придбати різні моделі гідрокостюмів для басейну для дітей і дорослих.
Для сноркелинга можна купити дитячий і жіночий мокрий костюм з лайкри, який добре вбереже вас від сонячних опіків, які часто можна отримати, плаваючи у поверхні води. Так як сноркелинг практикують зазвичай в теплих морях, неопреновий костюм не варто купувати більш, ніж 2 мм. Гідрокостюм добре убезпечить вас від морських мешканців. Можна використовувати і укорочений гідрокостюм.
Фрідайвінг- це пірнання на глибину без акваланга. Костюм не повинен заважати нирцеві. Тому його роблять еластичним і сидячим точно по фігурі. У місцях, де потрібна велика рухливість, в гідрокостюм вшиті еластичні вставки. Зовні мокрий костюм має покриття, яке зменшує силу тертя.
Дитячий костюм для плавання можна купити в місті Київ як укорочений, так і довгий. Гідрокостюм зшитий з урахуванням анатомії дитини, шви прошиті і проклеєні, якісна обтюрация і блискавки забезпечать комфортне плавання. Його не слід купувати на виріст. Cressi-sub, Bare і Scubapro випускають яскраві і зручні костюми для дітей.
Україна співпрацює тільки з надійними виробниками екіпіровки.

Ці бренди можна купити в місті Київ в «Батискаф»:
1. Scorpena
2. Scubapro
3. Poseidon
4. Bare
5. Best Divers
6. Beuchat
7. Cressi-sub
8. Mares


Підводний спорт різноманітний, тому виробники екіпіровки враховують потреби кожного окремого виду. Сотні інженерів працюють над розробкою нових прогресивних моделей. Зараз можна купити недорогі костюми для початківців любителів і професіоналів. Інтернет магазин «Батискаф» пропонує дешевий інвентар, професійну консультацію, безліч брендів.

Як купити мокрий, сухий гідрокостюм для дайвінгу та підводного полювання

У нашому інтернет-магазині представлені найрізноманітніші моделі мокрих і сухих гідрокостюмів. Це найбільш часто використовувані костюми для підводного плавання і занурення під воду. Вибирати мокрі гідрокостюми краще в залежності від їх крою, товщини матеріалу, а також розміру. Найпоширеніші і якісні гідрокостюми завжди можна подивитися, приміряти і купити у нас в магазині. Ми пропонуємо вам гідрокостюми для підводного плавання від різних виробників: Bare, Waterproof, Beuchat, Scubapro.

Покликані подібні гідрокостюми захищати тіло дайвера від механічних пошкоджень, а також запобігати втрату тепла. У нас ви знайдете кілька видів гідрокостюмів: лайкрові гідрокостюми-трико, короткі неопренові костюми, товсті неопренові гідрокостюми, двокомпонентні мокрі гідрокостюми, а також гідрокостюми на блискавки. Тонкі неопренові гідрокостюми 3-5 мм використовуються для занурення в воду, температура якої від 18 до 29 градусів. Більш товсті неопренові гідрокостюми можуть бути надіті для занурення в більш холодну воду з температурою від 3 до 20 градусів.

Щодо будь-якого костюма для занурення, який ви купуєте у нас, ви отримаєте повну і професійну консультацію від наших досвідчених фахівців. Уточнюйте наявність розмірів, а також квітів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити мокрі гідрокостюми для всієї родини. Дуже важливо правильно підібрати гідрокостюм, щоб він повністю виконував свою захисну функцію, а також підходив вам по всім вимогам. Сьогодні в багатьох спеціалізованих магазинах є широкий вибір мокрих гідрокостюмів, серед яких ви обов'язково знайдете «свій» варіант. У нашому магазині ви завжди знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості.