Категорії

Прилади

на сторінку
Показані 1 - 24 із 99 пунктів
Показані 1 - 24 із 99 пунктів

Прилади для підводного плавання

Комп'ютери можуть бути в різному виконанні:

• Наречений - у вигляді годинника
• Консольний з трансмітером
• На маску


Що роблять комп'ютери для дайвінгу:


• Показує час
• Вимірює температуру води
• Розраховує роботу в різних режимах
• Розраховує час переходів
• При виникненні небезпечних ситуацій подає сигнал
• Записує історію занурень
• Коли нирець виходить за без декомпрессионного порога, включає компресійний режим
• Якщо комп'ютери працюють в режимі, де не вважають декомпресію, а лише показують і записують значення глибини і часу, про них говорять «реєстратор»


У місті Київ можна купити комп'ютери то наступних виробників:


• Suunto
• Scubapro
• Best Divers
• Beuchat
• Cressi- sub
Ціна на комп'ютери залежить від їх функціоналу. Багато моделей, крім перерахованих вище опцій, мають цифровий компас і автоматичну підсвічування. У «Батискаф» можна купити недорогі прилади для підводного плавання, завдяки тому, що часто проводиться розпродаж. Комп'ютери для дайвінгу підходять також і для підводного полювання. Найкрутіші моделі - це комп'ютери зі сталевим корпусом і матричних дисплеєм. Такі професійні моделі розраховані на глибину занурення до 100 метрів, можуть перемикатися між декількома газовими сумішами з різним процентним співвідношенням кисню, мають різні режими роботи. Сапфірове скло забезпечує захист від подряпин. Вони видають повну інформацію по декомпресії. Ціна на простіші комп'ютери значно нижче.


Глибиноміри


Ці прилади можуть входити в консоль або окремо одягаються на руку. Глибиноміри показують, на якій глибині знаходиться нирець і визначають максимальну глибину занурення. Дане обладнання може працювати в двох системах: метричної та імперська. Також важливо враховувати, де буде відбуватися погруженіе- море, прісна вода, в якій багато частинок або льодовикове озеро. Глибиноміри чутливі до перевезення літаком і до нагрівання на сонці. Тому перед використанням їх потрібно перевіряти. У місті Київ можна купити глибиноміри Suunto і Scubapro.
Шкала даних приладів розрахована на глибину до 45 або 60 70 метрів. Це залежить від моделі. Також можна механічно фіксувати максимально досягнуту глибину. Деякі глибиноміри мають світиться екран.


Манометри


Даний прилад веде контроль над кількістю повітря в балоні. Часто ця функція є в комп'ютері. Якщо манометр входить в консоль, вимірювання тиску може відбуватися через радіо модуль або через шланг високого тиску (ВД). Манометри бувають цифрові і аналогові. Останні більш надійні. Вимірювач тиску розрізняється шкалою і може бути 250 або 350 або 400 BAR. У місті Київ можна купити манометри Scubapro і Suunto.


Компаси


Це прилад для орієнтування під водою. Його розмітка відрізняється від розмітки наземного аналога:
• Компас має стрілку, спрямовану на північ
• Центральна смуга відповідає напрямку руху
• Кругова разметка- базель. Вона повертається по колу
 Компаси можуть бути в складі комп'ютера, що входять в консоль або окремі - механічні. Scubapro і Suunto роблять якісні компаси, які імпортує Україна.
В цілому, комп'ютери, манометри, глибиноміри і компаси- це те обладнання, яке зберігає здоров'я і життя водолаза. Для дайвінгу і для підводного полювання використання приладів обов'язково. Краще купити комп'ютери з розширеним функціоналом, щоб додаткові гаджети не заважали під час занурень. Таке обладнання не варто дешево, але воно більш довговічне, надійне і підходить для підводного плавання в різних умовах. Для полювання та фрідайвінгу манометри не потрібні, так як там не використовують повітря в балонах.
Для снорклинга є сенс купити дешевий декомпрессиметр, розрахований до 100 метрів, тому що цей вигляд не передбачає занурень на велику глибину. Комп'ютер для фрідайвінга передбачає придбання більш складного приладу.

Купити підводний інвентар в місті Київ вигідно в «Батискаф»:


• У нас діє знижка на комп'ютери
• Прилади є від найпростіших до високотехнологічних
• Проводиться продаж обладнання відомих фірм: Suunto, Scubapro, Best Divers, Beuchat, Cressi- sub
• Інтернет магазин дає можливість ознайомитися з асортиментом і купити необхідну модель, не виходячи з дому
• Є різні комп'ютери: консольний, на маску, наручний
• Можна купити прилади з різними елементами живлення: акумулятор або батарейки.

Для дайвінгу використовуються різні дихальні суміші, до складу яких входить 1, 2 або 3 газу:
• перший варіант - це чистий кисень,
• другий звичайне повітря і найтракс - повітря збагачений O2,
• третій - трімекс - O2, N2 і He.

Азот в газовій суміші є лімітуючим фактором занурення. На поверхні, ми використовуємо в процесі тканинного дихання O2, а N2 ніяк не бере участі в обмінних процесах. На глибині, під тиском, азот проникає в кров і тканини організму і розчиняється в них. Надлишок цього газу може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Щоб уникнути декомпрессионного захворювання під час дайвінгу, весь розчинений в крові азот повинен бути виведений під час спливання дайвера.


У застосуванні того чи іншого повітря для підводного плавання є свої плюси. Найтракс, за рахунок порівняно невеликої кількості азоту, забезпечує меншу втому, краще підходить для літніх нирців, що мають проблеми з тиском. Трімекс застосовується для глибоководного технічного дайвінгу та дозволяє опускатися на глибину до 300 метрів. Таке повітря дає можливість зберегти ясну голову. Гелій усуває або зменшує ефекти, викликані киснем і азотом під тиском на великій глибині.


Професійний дайвінг вимагає від спортсмена максимальної зібраності, витримки, відмінній фізичній і психічній підготовленості. На допомогу нирцям створені спеціальні комп'ютери, які розраховують занурення без декомпресії, або, якщо порушені інтервали, проводять розрахунок зупинок безпеки, щоб азот вийшов з тканин і крові.

Купити сучасні комп'ютери та прилади для дайвінгу та підводного полювання.

Сьогодні існує маса апаратів, які використовуються при зануренні під воду. Одними з найбільш значних і необхідних є комп'ютери і інші аналогічні прилади для підводного полювання. Вони є багатофункціональними і оснащені новим програмним забезпеченням. Такі прилади допомагають обчислити кількість повітря, що знаходиться в балоні, виміряти глибину і температуру води, показує поточний час занурення, а також з їх допомогою можна виставити таймер зворотного занурення. Комп'ютери для підводного полювання, в основному, виготовляються у вигляді наручного годинника і мають такі ж функції, тобто можуть показувати час і мати будильник. Найчастіше, вони виготовляються в спортивному стилі. Рекомендуємо придбати комп'ютер для підводного полювання і занурення кожному дайверу, адже, враховуючи кілька важливих параметрів, він сприяє безпечному зануренню під воду кожного підводного мисливця. Краще купувати підводний комп'ютер універсального типу, в якому поєднуються висока надійність і широка функціональність. Універсальні підводні комп'ютери мають, як правило, кілька режимів - фридайвинг, дайвінг і глибиномір. У нас в інтернет-магазині ви зможете придбати будь-який комп'ютер для дайвінгу та підводного полювання на ваш смак.