ПОКАЗАТИ/ПРИХОВАТИ ПАРАМЕТРИ ФІЛЬТРІВ

Цена

1110 грн - 7125 грн

Товщина

Захист від ультрафіолету

Розмір

Цвет

Матеріал

Внутрішнє покриття

Блискавки

Категорії

Одяг

на сторінку
Показані 1 - 24 із 30 пунктів
Показані 1 - 24 із 30 пунктів

Одяг для дайвінгу та підводного полювання

Багато хто з нас любить воду, і колектив інтернет магазину batiskaf.ua не виняток - щиро заздрить дітлахам, які можуть чесно плюхатися в дитячому басейні. Нам для цього доводиться шукати більш серйозні водойми. А для серйозних водойм потрібна і серйозна екіпірування - гідрокостюми. Не просто ж, як тюлень, залізти в воду і плавати колами? Треба обов'язково пірнути глибше, заплисти подалі, зловити за хвіст найбільшу рибу, помацати за морду найбільшого морського леопарда і схопити за клешню самого злісного краба.
На жаль, у воді неможливо дуже довго перебуває. Навіть найтепліші моря дуже швидко відбирають температуру тіла, і все це може закінчитися міцним переохолодженням. Щоб не допустити такого сумного результату, потрібно купити гідрокостюм для підводного полювання і дайвінгу. І до вибору слід поставитися з розумом.
Першим, ключовим, вибором стане гідрокостюм. Це ваш основний бар'єр між тілом і холодної навколишнім середовищем. Варто підбирати з прицілом на якісь конкретні цілі, так як одяг для дайвінгу, одяг водних вдів спорту і одяг для підводного полювання хоч і виконує в цілому одну задачу, мають деякі важливі відмінності і відрізняються набором опцій.
Крім гідрокостюма є сенс обзавестися такими важливими елементами спорядження як рукавички і шкарпетки (або боти, як вам подобається). Перш за все це ще один плюс в скарбничку термоізоляції, так як, в зв'язку з фізіологічними особливостями, руки і ноги мерзнуть в першу чергу. Підошва багатьох шкарпеток посилена міцними синтетичними матеріалами на кшталт супратекса, що дозволяє пересуватися по поверхні без ризику привести в непридатність дорогий елемент спорядження. Це в першу чергу зроблено для мисливців.

З рукавичками та ж історія. Всі дайвери рано чи пізно стикаються з потребою щось помацати під водою. Робити це голими руками - дуже умовне задоволення, в зв'язку з чим, краще захистити руки хорошими рукавичками. Долонна частина в сучасних рукавичках посилена не тільки з метою зменшити знос, але і прекрасно протистоїть порізів і пошкоджень. Частенько мисливцям доводиться орудувати ножем, тому дуже важливо захистити костюм і ваші руки від можливих пошкоджень. Ніж підводника - надзвичайно гостра штука - через неопрен і шкіру пройде як крізь масло.
Якщо ви вважаєте що вам недостатньо утеплення від костюма, рукавичок і шкарпеток, то можна посилити ізоляцію за допомогою спеціальних утеплювачів жилетів. Чумарці допомагає гідрокостюму сісти ще щільніше, що призводить до зменшення рівня циркуляції води в підкостюмний просторі і додатково підвищує опір теплопередачі за рахунок додаткового шару неопрену.
Шия, голова і особа досить добре забезпечуються кров'ю, в зв'язку з чим мають ключову роль в процесі теплообміну. Доброю ідеєю буде захистити їх шоломом. Багато костюми обладнані вбудованим шоломом, але цього не завжди вистачає. Іноді хорошою ідеєю буде утеплитися подшлемником. Такі речі привернуть увагу тих хто не готовий розлучитися з улюбленим захоплення в зимовий час ... ну або має нетривіальні сексуальні пристрасті.
Коли ви складете розуміння про те що для вас потрібно, зв'яжіться з нами і ми допоможемо індивідуально підібрати комплект, проконсультуємо про всі тонкощі і питаннях і відправимо ваш замовлення в будь-який населений пункт відомий кур'єрським службам, будь то Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса чи будь інший куточок України.