Категорії

Компенсатори плавучості (ВСD)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 28 пунктів
Показані 1 - 24 із 28 пунктів

Компенсатори плавучості для дайвінгу: як зробити правильний вибір?

Компенсатори плавучості обов'язково потрібні кожному дайверу, адже вони є однією з основних частин всього спорядження. Щоб вибрати хороший і якісний компенсатор плавучості для занурення, необхідно звернути увагу на його конструкцію і матеріали, з яких він пошитий. Вам необхідно також буде вибрати форму компенсатора. Вони бувають такі: класичний нагрудний компенсатор, нагрудний в формі підкови, компенсатор у вигляді жилета, крилоподібні компенсатори. До того ж, вибір потрібно робити і з оглядкою на ціну компенсатора. У нас в інтернет-магазині ви знайдете самі різні цінові пропозиції, вибір у вас буде великий.

Найпоширенішими і зручними є компенсатори у вигляді жилета. Вони дуже добре підтримують дайвера на поверхні, а також до таких жилетам легше кріпити всі інші деталі дихального апарату підводника. Роблячи свій вибір, зверніть також увагу на те, що жилети бувають з надувними ременями і регульовані. Вибирати ви повинні саме той, який буде вам зручний. Якщо ви не знаєте, на якому саме зупинити свій вибір, то сміливо звертайтеся до наших професійних консультантів, які нададуть вам всі необхідні консультації та допоможуть вибрати надійний і якісний компенсатор саме виходячи з ваших вимог і побажань.

  

Взагалі, компенсатор плавучості став необхідним елементом спорядження дайвера десь в середині сімдесятих років минулого століття. Тепер жоден аквалангіст не зможе занурюватися на глибину, не маючи надійного і безпечного жилета. Ми рекомендуємо вам не залишати вибір і покупку компенсатора на останній момент, а зробити це відразу ж, як тільки придбаєте гідрокостюм і всі деталі дихального апарату. Приміряйте компенсатор і переконайтеся, що він вам підходить, а потім робіть покупку!

1104792_primary.jpg

Що таке компенсатор плавучості, чи можна обійтися без нього?

Який bcd краще купити?

Давайте розберемося з цими питаннями!

На вигляд компенсатор виглядає як великий рюкзак з безліччю кишень, порожнин, застібок і карабінів. Він необхідний, щоб забезпечувати потрібне положення під водою, полегшувати занурення і підйом на поверхню. Розрізняють декілька варіантів bcdдля дайвінгу. Це жилет і крило.

Існують нові модульні системи для підводного плавання, коли є можливість зібрати необхідний девайс, використовуючи елементи-спинку, крило, стропу. У Києві компенсатор плавучості можна купити в «Батискаф». У нас найкраща екіпірування для моря від провідних лідерів ринку-Scubapro, Cressi, Beuchat продається недорого. Кращі ціни в інтернеті.

Підводний жілет- компенсатор для підводного плавання вважається класичним спорядженням. Початківцям нирцям в Україні краще купити такий компенсатор плавучості, тому що він простіше у використанні. Повітряні клапани у нього розташовуються за спиною і з боків. Камери або підкачують, або стравлюють, щоб домогтися необхідної плавучості і положення тіла. Регульовані жилети для дайвінгу мають так звану інтегровану вантажну систему, наприклад, у Scubapro. Ціна цього bcdв Києві вище, ніж у простого, без такої системи. У першому варіанті є кишені для вантажів. Останні кріпляться на вуглепластикові карабіни або липучки і в разі потреби легко скидаються.

Правильний розподіл вантажів допомагає врівноважити тіло. Недорогі дорослі компенсатори для підводного плавання оснащені підвісною системою вантажів, яка не так зручна. Її можна також купити в Україні. Компенсатор обладнаний кишенями для речей, які можуть знадобитися для дайвінгу (ніж, запасна маска, підводний ліхтарик). На спині також є кишеня для вантажу. З жилетами можна познайомитися у нас в інтернет магазині.

Матеріал, з якого зроблений жилет різниться по жорсткості. Більш щільний і твердий компенсатор для дайвінгу буде служити довго. Важливо, щоб bcd добре облягав тіло водолаза, і нічого зайвого не було. Тому що непотрібні елементи, що стирчать в сторони, можуть чіплятися за підводні предмети і заважати пересуванню. На деяких компенсатори роблять кишеню для тонкого регулювання плавучості. Він розташовується на спині. Вантажі Там не швидкоз'ємні. Таку модель можна купити в Києві.

Жилет для підводного плавання вибирають за розміром. Важливо, щоб спинка була досить довгою, бо в цьому випадку навантаження від екіпіровки розподіляється рівномірно і доводиться більше на кістки таза, ніж на хребет. Дуже зручні спинки в моделях Beuchat. Правильно підібраний компенсатор зробить плавання значно комфортніше, адже вага обладнання в середньому складає 25 кілограм.

Багато bcd регулюється поперековим ременем з липучкою, який розташований за спинкою. Регульовані плечові ремені підженуть компенсатор по зростанню. Є нагрудна пряжка, щоб встановити правильне положення плечових лямок. Слід купити модель, яка щільно прилягає до тіла. Щоб придбати екіпіровку Beuchat, Scubapro або Cressiв Україні, ознайомтеся з каталогами в нашому інтернет магазині.

За спиною компенсатор має страхувальний ремінець, який затягують на вентелі балона, щоб він не від'єднався. Деякі виробники, наприклад, Scubapro, створили свою унікальну концепцію кріплення балона. Вона дуже надійна, можна навіть зістрибувати в воду з невеликої висоти, і акваланг залишиться на своєму місці. Жилет забезпечений кишенею для октопуса, кріпленням для ножа, власниками і карабінами для трубок. Завдяки розташуванню камер з боків і на спині і системі вантажів, в жилеті легко перебувати у вертикальному положенні.

Професійні дайвери обов'язково використовують жилет.

Bcd має клапан стравлювання повітря, який використовують для повного здування камер. Оптимально, щоб їх було два: внизу жилета і зверху. Якщо дайвер хоче спустити жилет частково, користуються пультом інфлятора. Шланг підкачки жилета з'єднується з інфлятором з одного боку, і з першим ступенем регулятора через порт НД з іншого. Система кріплення балонів для підводного плавання налаштовується під їх розмір (всього 3 діаметра- 141, 171,204мм). Дитячі та жіночі компенсатори Cressi мають відповідний анатомії розмір і обсяг камер. У Києві можна купити такий жилет недорого у нас.

Крило для дайвінгу характеризується розташуванням камер за спиною. У нього велика підйомна сила, тому що обсяг камери більше. Професійне крило зручно тим, що не обжимає тіло водолаза, забезпечуючи цим свободу рухів. Цей компенсатор дозволяє легко дістати до всіх частин екіпіровки. Під водою даний bcd дає кращий горизонтальний контроль. Центр тяжкості водолаза зміщується вперед. У Києві можна купити крило для дайвінгу в «Батискаф». Вважається, що крило використовують професійні нирці для технічного і печерного дайвінгу. Такий компенсатор дає можливість плавати з двома балонами і більше (до 6). Крило дозволяє взяти багато доповніть 

Щоб купити зручний компенсатор в Києві, потрібно врахувати:

Його підйомну силу
Вага водолаза, чим більше вага, тим більше камера. До речі, великою камерою управляти легше
Температуру води. Для холодної води обсяг камери краще купити побільше (18 літрів і більше для холодної води, до 15 для теплої).
Дитячі bcd краще купити у вигляді жилета
Модульні системи-це нові, професійні компенсатори. Ціна в Україні на ці bcd вище, ніж на жилет. Їх можна купити як цілим комплектом, так і по частинах, відповідно до зростання, вагою та розміром.

Вони складаються з окремих елементів:

 • крило
 • спинка
 • стропа

Pic7-Masterlift-Comfort.jpg

Такі системи плавучості зручні для транспортування, якщо в даній поїздці ви плануєте використовувати мало обладнання. Можна вибирати жорсткість спинки bcd. Регульовані модулі створені для дайвінгу в різноманітних умовах, тому зручно їх комбінувати під ситуацію. Є навіть професійні системи з двома інфлятор для технічно складних і небезпечних занурень. Їх виробляють компанії Beuchat і Cressi.

 Для плавання в печерах є система з кріпленням балонів з боків від тулуба. Такий варіант підійде і тим, хто не хоче навантажувати спину. Він зустрічається нечасто, проте в Києві, в «Батискаф» можна купити такий компенсатор плавучості. Жіночі bcd в формі модуля зручні можливістю індивідуального підбору відповідно до фігурою. Ціни на такі моделі виправдані, особливо, якщо професійні дайвери практикують технодайвінга або досліджують підводний печерний рельєф.

Якісний компенсатор плавучості зробить дайвінг зручним.

У нього:

 1. Надійні шви

 2. М'які підкладки в місцях більшого навантаження

 3. Міцні матеріали-нейлон або кордура, які зносостійкі

 4. хорошу збалансованість

 5. Рівномірний розподіл навантаження

 6. Щільне прилягання bcd к тілу і відсутність зайвих елементів

 7. Зручні кишені і регульовані застібки

 8. Міцні d- образні кільця, які в деяких моделях можна переставляти, як зручно вам