ПОКАЗАТИ/ПРИХОВАТИ ПАРАМЕТРИ ФІЛЬТРІВ

Цена

75 грн - 14085 грн

Розмір

Цвет

Категорії

Ласти

на сторінку
Показані 1 - 24 із 96 пунктів
Показані 1 - 24 із 96 пунктів

Вибір ласт для дайвінгу та підводного полювання

Ласти - це дуже важлива частина екіпіровки дайвера і його спорядження в цілому. Завдяки добре підібраним ластах, плавець може швидше пересуватися під водою, саме тому головне - правильно підібрати ті ласти для дайвінга і ласти для підводного полювання, які будуть оптимально виконувати поставлені завдання. Ласти розрізняються за матеріалом, за формою, кольором, розміром, довжиною, а також за моделлю (з відкритою або закритою п'ятою, наприклад). Відповідно до того, для якого виду занурення і в якій воді вони використовуються, і необхідно підбирати цей елемент екіпіровки.

Сучасні ласти виготовляються з якісної гуми зі вставками з термопластика і інших якісних сплавів. Можна виділити кілька основних видів ласт: регульовані з відкритою п'ятою, широкі складові резинопластиковой ласти для підводного полювання, широкі ласти із пластику, ласти із закритою п'ятою з гуми (або комбіновані), довгі пластикові швидкісні ласти, короткі пластикові та гумові ласти. Перевага ласт з відкритою п'ятою в тому, що під них можна одягти шкарпетки або боти для підводного плавання і утеплення. Закриті ж використовуються для плавання в більш теплій воді і більш швидкісного занурення під воду.

Купити ласти в Києві ви повинні такі, які будуть мати зручне кріплення, відповідний розмір, а також будуть ефективними. Дуже важливо організувати правильний догляд за ластами, щоб вони могли прослужити вам довше. Після кожного занурення, ласти необхідно промивати в прісній воді. Якщо вони мають металеві деталі або ремінець, то краще зробити це під струменем води. Сушити ласти не можна під прямими сонячними променями або за допомогою нагрівальних приладів. Краще дати їм висохнути природним шляхом. Обов'язково стежте за тим, щоб при транспортуванні, ласти для дайвінга були придавлені чим-небудь і не деформувалися.

Як купити Ласти

 

Екіпірування для підводного плавання покликана, щоб зробити пересування комфортним, збільшити швидкість і скоротити зусилля. Для гарної маневреності та швидкості застосовуються ласти. Вони бувають різними за конструкцією. Це залежить від специфіки спорту та місця занурень. Також ласти слід ретельно вибирати, враховуючи і зростання, і статура водолаза. В інтернеті багато пропозицій, тому, щоб зробити правильний вибір, розглянемо моделі докладніше.

По-перше, в Києві ласти можна купити з відкритою п'ятою або закриті. Закриті мають більш просту конструкцію, одягаються на босу ногу. Калоші у них з силіконо містять гум. Такі ласти слід купити за розміром ноги. Вони, як правило, легкі. Вважається, що відкриті більш професійні, і можуть мати регульовані ремінці або бути з пружиною. Вони одягаються на черевик для підводного плавання, завдяки якому комфортно ходити по піску і каменів, а шанси на мозолі сильно знижуються. Ласти з пружиною не затягуються нозі а регулюються пружиною, тому їх слід ретельно приміряти перед тим як купити. Ціна на них в Києві невелика.

У них є ряд переваг:

• Застібка не створює опору під час підводного плавання

• Чи не чіпляється за предмети і рослини під водою

• Легко надівається руками в рукавичках

 

По-друге, в інтернеті ви можете побачити різні моделі лопатей. У Києві їх можна купити з таких матеріалів: пластик, гума, карбон, комбіновані полімери. Буває що в лопать містить силіконові елементи. Склад впливає на вагу і жорсткість ласт.

 Лопаті мають різну форму:

  •        можуть бути довгими і вузькими,
  •        шірокімі і короткими
  •        з направляючими і ребрами жорсткості.

Окремо стоять моноласте. Їх використовують професійні спортсмени, для плавання на затримці дихання-фрідайвери і займаються підводним орієнтуванням. Їх не рекомендують просто замовляти в інтернеті. Як правило, це моделі, які підбираються строго індивідуально, вимагають обов'язкової примірки. Ціна на них досить висока.

Нові та класичні моделі ласт в Україні представлені в «Батискаф». Ціни вас порадують.

Лопаті з розрізом дозволяють плавати довго, тому що не навантажують опорно руховий апарат. Однак ефективність гребка в них нижче. Такі ласти не використовують в місцях з сильною течією або для професійного дайвінгу. Ці зручні дитячі та жіночі ласти, а також для тих, у кого є проблеми зі зв'язками і суглобами ніг, можна купити в Києві. У них можна довго плавати, не навантажуючи ноги.

Бувають моделі, у яких лопаті забезпечені отворами. Вони полегшують гребок тим, що нейтралізують вихрові потоки, що з'являються при роботі ласт. Така технологія значно економить енергію під час підводного плавання. Пластикові та гумові напрямні перерозподіляють потоки води і збільшують ефективність гребка. Жіночі і дитячі моделі доцільно купити в Україні з такими отворами і направляючими.

Для підготовлених плавців підійдуть потужні і важкі професійні ласти. Для маневреності вибирають більш короткі моделі, для швидкості- подовжені. Карбонові ласти дуже легкі, але при цьому тендітні. Їх використовують професійні спортсмени в основному для моря. У таких ластах не можна вставати на дно, особливо, якщо воно кам'янисте. Ціна на карбонові моделі в Україні висока.

 

Тепер розглянемо правила вибору ласт для різних напрямків плавання:

Ласти для снорклинга краще купити легкі і короткі. Їх простіше транспортувати, так як для цього потрібно мало місця в багажі. Вони часто бувають із закритою п'ятою, одягають їх на босу ногу. Досить широка лопать допоможе легко переміщатися в воді. Ласти для снорклинга випускають яскравих кольорів, які можна підібрати до костюма. Ціна на них невисока. Є дитячі та дорослі розміри. Ласти допоможуть довго плавати, розглядаючи підводні пейзажі. У Києві ласти для снорклинга є в «Батискаф», і у них дешева ціна.

Купити відповідні ласти для дайвінга - більш відповідальне завдання. Зазвичай в Києві вибирають професійні ласти з відкритою п'ятою, тому що одягають їх на черевик. Ласти з регульованим ремінцем легше підбирати за розміром. З пружинним кріпленням необхідна ретельна примірка, щоб він не тиснув сильно. У ботах зручно ходити по кам'янистому пляжу або гарячому піску. Ноги не натираються під час плавання. Для дайвінгу характерна потужна лопать з направляючими і ребрами жорсткості. Ефективність гребка посилить спеціальний кут і зусилля згину ласти. В цілому, якщо в складі ласти більше інновацій, у неї вищий коефіцієнт корисної дії. Потужні відкриті ласти- кращий вибір для дайвінгу. Нові сполуки-силові ребра значно збільшують потужність гребка. Таку технологію можна побачити в лінійці Скубапро і Кресси саб.

Для дайвінгу технічного, тобто коли досліджують печери або підводні об'єкти, доцільно купити цельнорезіновое ласти. В обмеженому просторі частіше пересуваються посредствам синхронних гребків. Короткі і важкі ласти допомагають легко просуватися в одній площині, не піднімаючи осад. Кріплення виконується тут пружинне, щоб виключити зачеплення ремінців за предмети і рельєф. Однак, такі професійні ласти не підійдуть для місць з сильною течією. У Києві такі моделі представлені в «Батискаф». З каталогом можна ознайомитися в нашому інтернет магазині.

Для підводного полювання ласти повинні поєднувати в собі маневреність і швидкісні якості. Вони випускаються темних кольорів-зелений, чорний, коричневий, щоб не полохати рибу. При виборі ласт варто врахувати, що на дні можуть бути рослинність, корчі і підводні камені. Для моря, де великі простори і мало перешкод, краще купити швидкісні довгі ласти. У річці з рослинністю зручніше будуть ласти із закругленими кінцями, міцні і еластичні. З огляду на наявність течії, лопаті краще вибирати без розрізів і перфорації. Правда, вони зажадають більше зусиль під час гребка. Такі ласти менш гучні, створюють менше бульбашок.

Ласти для підводного полювання слід вибирати і по жорсткості, тому що рибалити можна і в холодну пору, а матеріали мають тенденцію ставати менш еластичними при зниженні температури. Зазвичай зимова гума сіра – м'якша, а чорна – дуже жорстка. У нас найкращі ціни на ласти для підводного полювання в Україні.

З ластами плавають і в басейні. В Україні проходять заняття із занурення з аквалангом в басейні, а також тренування підводного плавання. Для басейну ласти вибирають за розміром, росту і навантаженні. Зазвичай, це короткі моделі. Вони стійкі до реагентів, що додаються в воду. У Києві можна купити дитячі та дорослі розміри різних кольорів. Ціни на ласти невисокі. Можна купити професійні моделі з хорошою знижкою. Ласти для басейну зазвичай закриті, тому їх потрібно вибирати за розміром.

Дитячі ласти можна придбати закриті або регульовані, з ремінцем. У Києві вигідно купити ласти з можливістю збільшувати і зменшувати розмір. Так як нога у дитини зростає, це заощадить вам гроші. На ластах вказується мінімальний м максимальний регульовані розміри. Можна використовувати їх для моря кілька років. Жіночі моделі для дайвінгу мають менший розмір і вагу, розрахований на їх опорно руховий апарат. Вони мають різноманітну колірну гамму і відмінно підходять до костюму для плавання.