Категорії

Ліхтарі

на сторінку
Показані 1 - 24 із 74 пунктів
Показані 1 - 24 із 74 пунктів

Як купити ліхтар для дайвінгу та підводного полювання.

Для того, щоб купити ліхтар для підводного полювання, ви повинні знати, де і яким чином ви будете його використовувати. Отже, для початку визначтеся, для чого він вам потрібен: для підсвічування днем ​​або ж для того, щоб прикріпити на рушницю для підводного полювання. А, може бути, ви будете його використовувати в якості основного ліхтаря при зануренні. Після того, як вирішите, як же все-таки будете його застосовувати, ви можете і приступати до покупки якісного ліхтаря. Вони розрізняються за кольором променя - жовте світло, м'який білий світ або ж місячний білий світ, за часом світіння ліхтаря, а також за елементами живлення - батарейні або акумуляторні ліхтарі. Також можна вибирати ліхтарі по виробнику, представленість яких в нашому магазині досить велика.

При виборі, зверніть увагу також на зручність рукоятки ліхтаря, типу засвічення ліхтаря, а також типу кріплення його на рушницю. Звичайно ж, важливим фактором при покупці ліхтаря, є його ціна. Він може варіюватися від 300 гривень і до 6000 гривень. Саме такі різноманітні ціни на ліхтарі, ви побачите в нашому інтернет-магазині. Ми з радістю підкажемо вам, який саме ліхтар краще вибрати і якому виробникові довіритися. Обраний вами ліхтар для підводного полювання, в результаті повинен мати такими достоїнствами: міцної і надійної конструкцією, повинен працювати на надійних елементах живлення, мати функцію тактичного включення, бути зручним в руці, забезпечувати тривалий час роботи, мати максимальну водонепроникність, мати просте і зручне управління , мати гарне кріплення або шнурок, а також мати високу потужність світлового потоку. Представлені в нашому інтернет-магазині ліхтарі, володіють всіма цими особливостями і стануть для вас ідеальним варіантом при зануренні на глибину.

Детальніше про вибір світло для дайвінгу та підводного полювання.

Для фрідайвінга важлива хороша видимість. У каламутній воді мисливське екіпірування обов'язково комплектується джерелом світла. Для дайвінгу в печерах або при огляді затонулих об'єктів, яскравий ліхтар є необхідністю. У водоймах з густою рослинністю, корчами і плавунами додаткове світло також потрібене. Для підводного полювання на глибині, коли риба переховується в ямах, а також в каламутній воді, потужний ліхтар з жовтим світлом створить досить велике світлове поле. Не забувайте також, що якісне освітлення в нічний час є обов'язковою умовою для підводного полювання з хорошим результатом .

У Києві, в «Батискаф», можна вибрати професійні ліхтарі для дайвінгу різних типів: каністровий і монокорпусний. Сучасні світлодіодні елементи забезпечать яскраве світло і довгу експлуатацію приладу. Ліхтарі укладені в прогумований корпус, надійно утримуються в руці. У них різна потужність. Можна купити аксесуар на батарейках або з акумулятором. Наш магазин забезпечить найкращі в Києві ціни.

По правилам безпеки, в Україні, для дайвінгу потрібно наступні світлодіодні ліхтарики : основний - потужний (особливо для плавання в печерах і різних об'єктах) , запасний - невеликої потужності (якщо мова йде про занурення вдень), проблисковий (маленький миготливий підводний ліхтар, який кріпиться на екіпіровку) .

Якщо ви хочете купити ліхтар для дайвінгу в Києві, пам'ятайте про наступне :

  • Світловий потік в Lm     
  • Довжина променя     
  • Площа охоплення     
  • Максимальна глибина     
  • Елемент живлення, його вигляд і ємність     
  • Режими роботи     
  • Вага     
  • Спосіб кріплення     
  • Удароміцність
  • Оптимальна ціна     

Каністровий ліхтар відрізняється тим, що оптика і елемент живлення рознесені в різні ємності, з'єднані кабелем. У нього підвищена потужніст , тепле світло і він може працювати довго. Професійні нирці в Україні частіше використовують саме їх для підводного плавання. Він добре освітлює шлях в каламутній воді. Монокорпусний підводний ліхтар містить всі елементи в одному відділенні. Каністровий ліхтар надійніший для дайвінгу та служить довго.

За наявністю елемента живлення можна купити підводний ліхтар на акумуляторі. Він потужний і компактний. Ціна такого ліхтаря вище, ніж у батарейковому. При його використанні не забувайте вчасно ставити його на зарядку. Світлодіодні ліхтарі на батарейках вважаються більш довговічними і дешевими. Є варіанти, де поєднуються два види живлення. Ціна на них в Україні значно вище. В цілому, при тривалому застосуванні акумулятор вигідніше, ніж батарейки.

Однак, пам'ятайте, що потужному акумулятору потрібно довше заряджатися. Якщо ж ваша поїздка передбачає відсутність місць підзарядки, краще купити каністровий ліхтар на батарейках. Рекомендується поміщати батареї в девайс безпосередньо перед зануренням. Наш магазин в Києві представляє великий вибір ліхтарів, ціни на які варіюються в залежності від функціоналу.

Ліхтар для підводного полювання одягаються на маску або на ствол рушниці. Комфортніше моделі з жовтим світлом. В такому випадку важлива характеристика- його вага. Іноді їх носять на поясі на спеціальному карабіні або на руці. Світлодіодні професійні моделі на сьогоднішній день є найбільш прогресивними в Україні, яскравими, довгими у використанні і економічними. Якщо ви вирішили купити каністровий ліхтар з жовтим світлом для підводного полювання, переконайтеся, яку площу він захоплює . Діаметр 2-3 метра буде цілком зручний. Тепле світло м'яке і не відлякує рибу. Мисливське екіпірування повинно бути компактним і не чіплятися за підводний очерет. Найзручніша модель-та, яка кріпиться до зброї та звільняє руки.

Ліхтарі для підводного плавання мають обмеження по глибині. Тому для дайвінгу вибирайте міцний аксесуар. Деякі моделі розраховані на 150 метрів, що говорить про виняткову надійність даного девайса, хоча ціни на них в Україні дещо вищі.

Щоб добре орієнтуватися в каламутній воді, у ліхтаря повинен бути потужний промінь світла. Деякі світлодіодні моделі для підводного плавання мають два режими: з жовтим світлом і з червоним. Другий варіант може стати в нагоді, щоб знімати підводний фільм. Ліхтарі для фрідайвінга можна купити не найпотужніші, тому що немає необхідності висвітлювати велику площу і працювати тривалий час. Для дайвінгу в темний час доби підійде каністровий ліхтар з великим кутом захоплення, що має тепле світло. Наш магазин в Києві пропонує світлодіодні ліхтарі з різними типами кріплення. Пам'ятайте, що для надійності підводний ліхтар повинен бути прикріплений до екіпіровки спеціальним механізмом або шнуром. 

Ліхтарі для басейну в Україні застосовуються при відпрацюванні прийомів і освоєнні інвентарю. Для зйомки камерою можна взяти потужне джерело світла. Для тренувальних цілей можна купити простий девайс. У «Батискаф» в Києві великий вибір світла для підводного полювання і для фрідайвінгу.